С П И С Ъ К на одобрените и резервните кандидати за длъжностите „Личен асистент“, „Социален асистент“ и „Домашен помощник“ по проект проект „Център за интегрирани услуги, Димитровград”, Договор BG05M9OP001-2.002-0115-C001
С П И С Ъ К
на одобрените и резервните кандидати за длъжностите „Личен асистент“, „Социален асистент“ и „Домашен помощник“ по проект проект „Център за интегрирани услуги, Димитровград”,
Договор BG05M9OP001-2.002-0115-C001.
Комисия, назначена със Заповед № РД-06-423/22.03.2016 г. на Кмета на Община Димитровград за провеждане на интервю за длъжностите „Личен асистент”, „Социален асистент” и „Домашен помощник” по проект „Център за интегрирани услуги, Димитровград”, Договор BG05M9OP001-2.002-0115-C001, процедура за безвъзмездна финансова помощ „Независим живот”, Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси” 2014-2020 г., обявява одобрените и класираните резервни кандидати за длъжностите, както следва:
І. Комисията одобри следните кандидати:
№ по ред |
Име,презиме,фамилия
|
|
1 |
Габриела Иванова Христова |
|
2. |
Янка Димитрова Димитрова |
|
3 |
Веселина Грозева Желязкова |
|
4 |
Добринка Филева Атанасова |
|
5 |
Янка Андреева Илиева |
|
6 |
Мария Димитрова Колева |
|
7 |
Гинка Запрянова Иванова |
|
8 |
Петко Николов Шопов |
|
9 |
Иванка Божидарова Топузова |
|
10 |
Георги Иванов Георгиев |
|
11 |
Кирил Вълков Кирев |
|
12 |
Хюлия Хайретин Мюмюн |
|
13 |
Янка Колева Жечева |
|
14 |
Павлина Кирилова Иванова |
|
15 |
Калинка Петрова Атанасова |
|
16 |
Мария Христова Йорданова |
|
17 |
Стоянка Иванова Иванова -Желева |
|
18 |
Гита Чавдарова Павлова |
|
19 |
Ирина Димитрова Кралева |
|
20 |
Диана Пламенова Николова |
|
21 |
Мариана Минчева Вълкова |
|
22 |
Руска Митева Генчева |
|
23 |
Атанас Вълев Атанасов |
|
24 |
Милен Георгиев Милчев |
|
25 |
Славея Маркова Трендафилова |
|
26 |
Севгюл Наим Адем |
|
27 |
Владимир Василев Дуков |
|
28 |
Лиляна Делчева Ангелова |
|
29 |
Кирилка Делчева Костадинова |
|
30 |
Ангел Станилов Николов |
|
31 |
Мария Петрова Гикова |
|
32 |
Мария Бойкова Георгиева |
|
33 |
Анка Нанева Петрова |
|
34 |
Валентина Вълчанова Колева |
|
35 |
Татяна Тодорова Славова |
|
36 |
Калинка Митева Калинова |
|
37 |
Ана Панева Колева |
|
38 |
Жечка Пейкова Славова |
|
39 |
Иванка Георгиева Тодоранова |
|
40 |
Николинка Милкова Тодорова |
|
41 |
Петър Атанасов Чобанов |
|
42 |
Вълкана Димова Георгиева |
|
43 |
Недялка Господинова Славова |
|
44 |
Недялко Тенчев Гочев |
|
45 |
Красимира Стойкова Митева |
|
46 |
Мария Димитрова Статева |
|
47 |
Гергана Янкова Войникова |
|
48 |
Райчо Делчев Костадинов |
|
49 |
Нели Стоянова Нанева |
|
50 |
Веселина Тодорова Христова |
|
51 |
Славка Хубенова Кабзималева |
|
52 |
Теменужка Славова Костадинова |
|
53 |
Снежана Ненова Неделчева |
|
54 |
Недялка Минева Славова |
|
55 |
Гюлсер Алиева Манамахмудова |
|
56 |
Милена Иванова Влашева |
|
57 |
Иванка Велева Георгиева |
|
58 |
Красимир Колчев Кънев |
|
59 |
Ташинка Щерева Ангелова |
|
60 |
Силвия Николаева Дойчева |
|
61 |
Теменуга Миткова Радева |
|
62 |
Лина Ненова Иванова |
|
63 |
Любен Танев Иванов |
|
64 |
Венета Бончева Славова |
|
65 |
Бистра Стойнева Михайловска |
|
66 |
Таню Тенев Минков |
|
67 |
Зафира Недялкова Павлова |
ІІ. Комисията класира резервните кандидати в низходящ ред, както следва:
№ по ред |
Име,презиме,фамилия |
|
1 |
Грозданка Димитрова Нанева |
|
2. |
Наталия Георгиева Генчева |
|
3 |
Георги Тонев Янков |
|
4 |
Димитър Иванов Димитров |
|
5 |
Недялка Атанасова Жекова |
|
6 |
Стоянка Иванова Панева |
|
7 |
Шмильо Атанасов Димитров |
|
8 |
Златка Вълева Каличева |
|
9 |
Румяна Петрова Димитрова |
|
10 |
Албена Гочева Петрова |
|
11 |
Мария Йорданова Митева |
|
12 |
Диана Тодорова Тодорова |
|
13 |
Недялка Иванова Илева |
|
14 |
Радка Никова Тонева |
|
15 |
Елена Миткова Димитрова |
|
16 |
Величка Христова Орманова |
|
17 |
Димитър Русев Василев |
|
18 |
Ренета Пенева Иванова |
|
19 |
Милен Иванов Чатов |
|
20 |
Руска Петрова Атанасова |
|
21 |
Добринка Генова Стоева |
|
22 |
Добринка Русева Тенчева |
|
23 |
Галина Велева Христова |
|
24 |
Надежда Костадинова Атанасова |
|
25 |
Иванка Донева Господинова-Илиева |
|
26 |
Веса Димитрова Динева |
|
27 |
Гергана Филипова Делчева |
|
28 |
Живка Димитрова Желева |
|
29 |
Катя Христова Добрева |
|
30 |
Елена Тонева Иванова |
|
31 |
Калинка Васева Тенева |
|
32 |
Иванка Кръстева Генева |
|
33 |
Силвия Валентинова Попова |
|
34 |
Димитрина Александрова Благоева |
|
35 |
Красимира Кирева Стоянова |
|
36 |
Снежана Петрова Данева |
|
37 |
Петя Димитрова Петрова-Бонева |
|
38 |
Петранка Велкова Динева |
|
39 |
Татяна Русева Димитрова |
|
40 |
Ваня Генчева Панева |
|
41 |
Невена Иванова Тенева |
|
42 |
Анка Велкова Василева |
|
43 |
Диана Цветанова Атанасова |
|
44 |
Иванка Христова Динкова |
|
45 |
Христинка Стефанова Грозева |
|
46 |
Марина Динева Канева |
|
47 |
Величка Димитрова Христова |
|
48 |
Мария Пенева Тодорова |
|
49 |
Иван Колев Колев |
|
50 |
Светла Димова Тодева |
|
51 |
Мария Станева Иванова |
|
52 |
Владислава Росенова Димитрова |
|
53 |
Галя Колева Николова |
|
54 |
Антоанета Стойкова Иванова |
ІІІ. Некласирани кандидати
№ по ред |
Име,презиме,фамилия |
Причина |
Документ |
|
|
||
1 |
Димитринка Христова Димитрова |
отказала се |
Декларация |
2 |
Марийка Иванова Николова |
пенсионерка |
Декларация |
3 |
Петронка Михайлова Татарева |
пенсионерка |
Декларация |
4 |
Генчо Ванчев Бялков |
пенсионер |
Декларация |
5 |
Фанка Янева Вилиева |
пенсионерка |
Декларация |
6 |
Гочко Колев Гочев |
пенсионер |
Декларация |
Комисия:
1. Т.Димитрова
2. В.Райкова
3. Г.Пенкова