Димитровград посрещна група севлиевски творци
Димитровград посрещна група севлиевски творци В продължение на месец ще остане достъпна за ценители изложбата на група севлиевски творци, която снощи бе открита в димитровградската Художествена галерия "Петко Чурчулиев". Това обяви пред първите й посетители галеристката Надежда Стойнева. Лично кметът Стефан Димитров откри експозицията с…







