ГРАФИК ЗА РАЗДАВАНЕ НА ИЗБОРНИ МАТЕРИАЛИ НА 10.07.2021 г.
НАСЕЛЕНИ МЕСТА
1 –НАПРАВЛЕНИЕ - КРЕПОСТ- 11.30 часа
080 с. Крепост - училище
081 с. Крепост - училище
2 - НАПРАВЛЕНИЕ – ЧЕРНОГОРОВО – 11.30 часа
082 с. Черногорово - ритуална зала
083 с. Воден - кметство
3 - НАПРАВЛЕНИЕ – ЯБЪЛКОВО- 11.40 часа
068 с. Крум - кметство
069 с. Ябълково - училище
070 с. Ябълково - училище
071 с. Сталево - читалище
072 с. Скобелево - читалище
073 с. Върбица - кметство
074 с. Бодрово - пенсионерски клуб
4 - НАПРАВЛЕНИЕ - ДОБРИЧ – 12.00 часа
062 с.Добрич - бивше училище
063 с. Добрич - бивше училище
064 с. Каснаково - кметство
065 с. Светлина - кметство
066 с. Г.извор - училище
067 с. Г.извор - училище
5 - НАПРАВЛЕНИЕ – МЕРИЧЛЕРИ- 12.10 часа
075 с. Великан - читалище
076 гр.Меричлери - училище
077 гр.Меричлери - училище
078 гр.Меричлери - училище
6 - НАПРАВЛЕНИЕ – БРОД – 12.15 часа
090 с. Брод - читалище
091 с. Д.Белево - пенсионерски клуб
060 с. Злато поле - ритуална зала
061 с. Райново - кметство
7 - НАПРАВЛЕНИЕ – РАДИЕВО – 12.20 часа
087 с. Радиево - читалище
088 с. Г.Асеново - пенсионерски клуб/здравна служба
089 с. М.Асеново - кметство
8 - НАПРАВЛЕНИЕ – СТРАНСКО – 12.30 часа
079 с. Длъгнево - пенсионерски клуб
084 с. Бряст - читалището
085 с. Здравец - читалището
086 с. Странско - Младежки клуб
ГРАД ДИМИТРОВГРАД
кв.”ВАСИЛ ЛЕВСКИ” – 13.15 часа
001 ОУ”В.Левски” - ул. „Бузлуджа”№ 1
002 ОУ”В.Левски” - ул. „Бузлуджа”№ 1
003 ОУ”В.Левски” - ул. „Бузлуджа”№ 1
004 ОУ”В.Левски” - ул. „Бузлуджа”№ 1
005 ОУ”В.Левски” - ул. „Бузлуджа”№ 1
059 МБАЛ “Св.Екатерина” - бул. „Хр.Ботев” № 29
кв.”СЛАВЯНСКИ”- 13.30 часа
006 ПЕГ ”Ив.Богоров”(бивше ОУ „Н. Й. Вапцаров”) - бул.”Хр.Ботев” № 45
007 ПЕГ ” Ив.Богоров”(бивше ОУ „Н. Й. Вапцаров”) - бул.”Хр.Ботев” № 45
010 ПЕГ ”Ив.Богоров”(бивше ОУ „Н. Й. Вапцаров”) - бул.”Хр.Ботев” № 45
016 ПЕГ ”Ив.Богоров”(бивше ОУ „Н. Й. Вапцаров”) - бул.”Хр.Ботев” № 45
018 ПЕГ ”Ив.Богоров”(бивше ОУ „Н. Й. Вапцаров”) - бул.”Хр.Ботев” № 45
020 ПЕГ ”Ив.Богоров”(бивше ОУ „Н. Й. Вапцаров”) - бул.”Хр.Ботев” № 45
008 ДГ №1 (филиал „Йорданка Чанкова”) – ул. „Вл. Поптомов” № 4
009 ДГ №1 (филиал „Йорданка Чанкова”) – ул. „Вл. Поптомов” № 4
кв. “ ХР. БОТЕВ “ – 13.50 часа
011 ОУ ”Ал.Константинов” - ул.”Хр.Г.Данов” № 3
012 ОУ ”Ал.Константинов” - ул.”Хр.Г.Данов” № 3
013 ОУ ”Ал.Константинов” - ул.”Хр.Г.Данов” № 3
014 ОУ ”Ал.Константинов” - ул.”Хр.Г.Данов” № 3
015 ОУ ”Ал.Константинов” - ул.”Хр.Г.Данов” № 3
017 ОУ ”Ал.Константинов” - ул.”Хр.Г.Данов” № 3
019 ОУ ”Ал.Константинов” - ул.”Хр.Г.Данов” № 3
кв.”КАМЕНЕЦ” – 14.10 часа
021 Спортна зала „Младост” - бул.”Ст.Стамболов” № 1
022 Спортна зала „Младост” - бул.”Ст.Стамболов” № 1
023 Спортна зала „Младост” - бул.”Ст.Стамболов” № 1
кв.”ДРУЖБА”- 14.15 часа
024 СУ ”Л.Каравелов” - ул.”З.Зограф” № 27
025 СУ ”Л.Каравелов” - ул.”З.Зограф” № 27
030 СУ ”Л.Каравелов”- ул.”З.Зограф” № 27
031 СУ ”Л.Каравелов”- ул.”З.Зограф” № 27
032 СУ ”Л.Каравелов”- ул.”З.Зограф” № 27
033 СУ ”Л.Каравелов”- ул.”З.Зограф” № 27
034 СУ ”Л.Каравелов”- ул.”З.Зограф” № 27
035 СУ ”Л.Каравелов”- ул.”З.Зограф” № 27
кв.”ДРУЖБА”- 14.35 часа
026 ДГ „Райна Княгиня”, северен вход - ул.”З.Зограф” № 30
027 ДГ № 4 (филиал „Радост”) - ул. „Хр. Смирненски”№ 1
028 ДГ № 4 (филиал „Радост”) - ул. „Хр. Смирненски”№ 1
029 ДГ № 4 (филиал „Радост”) - ул. „Хр. Смирненски”№ 1
кв.” РАКОВСКИ “ – 14.45 часа
036 ДГ № 4 (филиал “Пролет”) - ул. „Кап. П. Войвода” №19
037 ДГ № 4 (филиал “Пролет”) - ул. „Кап. П. Войвода” №19
038 Клуб на пенсионера - ул. “Г.Делчев”
039 Клуб на пенсионера ул. “Г.Делчев”
040 ПГ „Асен Златаров” - бул. “Д.Благоев” № 84
кв.”Д.БЛАГОЕВ “- 14.55 часа
041 ПМГ “Иван Вазов” - ул. „Елин Пелин”
042 ПМГ “Иван Вазов” - ул. „Елин Пелин”
045 ПМГ “Иван Вазов” - ул. „Елин Пелин”
043 ОУ „П.Славейков” - ул. “Д.Димов”
044 ОУ „П.Славейков” - ул. “Д.Димов”
046 ОУ „П.Славейков” - ул. “Д.Димов”
047 ОУ „П.Славейков” - ул. “Д.Димов”
048 ОУ „П.Славейков” - ул. “Д.Димов”
кв.”ЧЕРНОКОНЕВО” – 15.15 часа
049 ОбУ”Кирил и Методий” - кв.”Черноконево”, ул. „Милеви скали” № 8
050 ОбУ”Кирил и Методий” - кв.”Черноконево”, ул. „Милеви скали” № 8
051 ОбУ”Кирил и Методий” - кв.”Черноконево”, ул. „Милеви скали” № 8
кв.”ВУЛКАН”, кв.”МАРИИНО” – 15.25 часа
052 Читалище „Н.Хайтов” - кв.”Мариино”, бул. Съединение” № 54
054 Читалище „Н.Хайтов” - кв.”Мариино”, бул. Съединение” № 54
053 ДГ № 3 (филиал „Звездица”) - ул. „Бригадирска” № 58, „Мариино”
055 ДГ № 3 (филиал „Звездица”) - ул. „Бригадирска” № 58, „Мариино”
кв.”ИЗТОК” – 15.30 часа
056 ОУ ”П.Яворов” - кв.”Изток” 1
057 ДГ “Лилия”- южен вход - кв.”Изток” 2
058 ДГ “Лилия”- южен вход - кв.”Изток” 2
Материалите ще се получават в зала “Гросето”, сградата на общинска администрация, Димитровград на адрес: гр. Димитровград, бул. „Г.С.Раковски” № 15.